• odżywki Kalisz
 • suplementy Kalisz
 • porady dietetyczne Kalisz
 • odżywki dla sportowców Kalisz
 • suplementy dla sportowców Kalisz

 • UWAGA! MAMY NOWY ADRES OD 20 MARCA 2014! • ZAPRASZAMY DO GALERII AMBER W KALISZU ! ! ! • ul. GÓRNOŚLĄSKA 82 - KALISZ • Z A P R A S Z A M Y ! ! ! • MAMY NOWY ADRES OD 20 MARCA 2014 ! ! !MAMY NOWY ADRES! ZAPRASZAMY DO GALERII AMBER W KALISZU!


Naturalny Testosteron


Co to jest TRIBULUS TERRESTRIS?

Tribulus Terrestristo ekstrakt zioła, które w sposób wyjątkowo skuteczny, a przy tym całkowicie bezpieczny dla zdrowia podnosi poziom naturalnego testosteronu – jednego z najsilniej działających hormonów anabolicznych. Testosteron oddziałując w specyficzny sposób na komórki, powoduje uruchomienie i przyspieszenie wzrostu syntezy białek i redukcji tłuszczu w organizmie, co sprzyja poprawie siły i masy mięśniowej, a także procentuje uzyskaniem bardziej atrakcyjnej sylwetki.

W jaki sposób TRIBULUS TERRESTRIS zwiększa poziom testosteronu?

Wpływ na to mają przede wszystkim zawarte w ekstrakcie rośliny Tribulus Terrestris saponiny steroidowe. Substancje te mają budowę zbliżoną do testosteronu, zatem wykazują podobne do niego działanie, sprzyjając wzmożonej syntezie białek i redukcji tkanki tłuszczowej. Jednocześnie związki te zwiększają wydzielanie i aktywność testosteronu produkowanego przez organizm. Saponiny steroidowe podnoszą także poziom gonadotropiny i LH – kluczowych hormonów biorących udział w syntezie testosteronu. Jak wspomniano związki te traktowane są przez organizm podobnie jak testosteron. Kiedy pojawiają się w ustroju, enzymy odpowiedzialne za obniżanie poziomu testosteronu, zaczynają „omyłkowo” neutralizować dostarczone substancje roślinne pozostawiając w swobodzie testosteron wyprodukowany przez organizm, stąd może on bardziej efektywnie oddziaływać na tkanki.

Czy stosowanie preparatu TRIBULUS TERRESTRIS może zakłócić naturalną gospodarkę hormonalną?

Takie obawy są całkowicie bezpodstawne. Niebezpieczne dla organizmu są tylko i wyłącznie czyste hormony lub ich pochodne stosowane w formie preparatów farmakologicznych. Przyjmowanie wyciągów roślinnych aktywujących gospodarkę testosteronem, nie wywołuje podobnych efektów, gdyż w wyniku przyjmowania tego typu preparatów nigdy nie dochodzi do przekroczenia bezpiecznych wartości fizjologicznych. Zatem przyjmowanie preparatu TRIBULUS TERRESTRIS jest całkowicie bezpieczne.

Czy preparat TRIBULUS TERRESTRIS może mieć pozytywny wpływ na stan zdrowia?

Zawarty w preparacie ekstrakt roślinny zawiera mieszaninę niezwykle cennych składników bioaktywnych. Obok wspomnianych saponin steroidowych, występują także dodatkowe związki polifenolowe oraz indole. Kombinacja wszystkich tych składników może odgrywać bardzo ważną rolę między innymi w schorzeniach prostaty, gdyż wszystkie te substancje hamują aktywność jednego z enzymów (5-alfa-reduktazy) uczestniczącego w przemianie testosteronu w dehydrotestosteron (DHT). W warunkach zwiększonej syntezy DHT nasila się podział komórek gruczołu krokowego, co w efekcie może prowadzić do przerostu tego narządu oraz powstawania ognisk nowotworowych. Zwiększony poziom DHT sprzyja także łysieniu oraz pojawianiu się zmian trądzikowych Związki aktywne preparatu TRIBULUS TERRESTRIS hamują także czynność innego enzymu – aromatazy – odpowiedzialnego za przemiany testosteronu do estrogenów, co zmniejsza ryzyko powstawania ginekomastii. Substancję rośliny Tribulus Terrestris z jednej strony przyczyniają się do wzmożonej syntezy i aktywacji testosteronu, z drugiej zabezpieczają ustrój przed jego niekorzystnym oddziaływaniem.

Komu polecany jest preparat TRIBULUS TERRESTRIS?

Przede wszystkim sportowcom i osobom intensywnie trenującym ukierunkowanym na szybki wzrost masy i siły mięśniowej a także podniesienie ogólnej wytrzymałości organizmu. Ale preparat sprawdza się także bardzo skutecznie u mężczyzn po 40 roku życia, u których dochodzi do naturalnego spadku poziomu testosteronu w organizmie. Bardzo często, w efekcie obniżenia aktywności hormonalnej, obserwuje się u mężczyzn spadek siły i masy mięśniowej, osłabianie kondycji oraz wzrost ilości tkanki tłuszczowej. Spadek syntezy testosteronu może także prowadzić zmniejszenia lub utraty libido, impotencji i zaburzeń w produkcji spermy. Suplementacja preparatami aktywującymi wydzielanie testosteronu przyczynia się tym samym do przyrostu masy mięśniowej, przyhamowania wzrostu tkanki tłuszczowej, powstrzymania rosnącej niedyspozycji seksualnej oraz wszystkich innych niekorzystnych objawów związanych z naturalnym spadkiem stężenia testosteronu we krwi.

Jak najlepiej przyjmować preparat TRIBULUS TERRESTRIS?

Zalecana dzienna dawka preparatu to 2 – 4 kapsułek na dobę. Preparat najlepiej przyjmować dwa razy dziennie: 1-2 kapsułki około 40 min przed treningiem oraz 1-2 kapsułki przed snem. W przypadku mężczyzn wkraczających w wiek średni, a także w warunkach słabnącej dyspozycji seksualnej preparat warto stosować w dwóch dawkach: w godzinach popołudniowych (2 kapsułki) oraz późnowieczornych (2 kapsułki).

 • Aminostar
 • Amix
 • Fitmax
 • Scitec nutrition
 • Trec Nutrition
 • Trec Nutrition
 • Scitec nutrition
 • Fitmax
 • Amix
 • Aminostar
vitamin-shop-biznes-cardvitamin-shop-biznes-cardNasza karta stałego Klienta to nie jest kolejny kawałek plastiku w Twoim portfelu. To bon, który uprawnia Cię do zniżki podczas zakupów w naszym sklepie. Wszystkie promocje dostępne na naszej stronie obowiązują wyłącznie
w sklepie stacjonarnym oraz dostępne są tylko dla posiadaczy KARTY STAŁEGO KLIENTA Vitamin Shopu w Kaliszu. Chcesz skorzystać z promocji? Zapytaj o naszą kartę i korzystaj z atrakcyjnych promocji cenowych i towarowych.

Twitter

Vitamin-Shop Twitter


Vitamin-Shop Twitter

Płatności

Płatności kartą Vitamin Shop

Akceptujemy płatności kartą.

Adres

UWAGA: MAMY NOWY ADRES!
Vitamin-Shop - Galeria Amber
ul. Górnośląska 82
62-800 Kalisz

Godziny otwarcia

Poniedziałek – sobota : 9.00 – 21.00
Niedziela: 10.00 – 20.00

Szybki kontakt

Telefon: 502-128-866
E-mail: sklep@odzywkikalisz.pl

2014 Copyright © Vitamin-Shop Kalisz
Wszystkie prawa zastrzeżone